Laman

Minggu, 19 Februari 2017

Kisah angling dharma versi bahasa ceko

Kisah angling dharma versi bahasa ceko


Rybaření Dharma je legenda v jávské tradice, která je považována za ztělesnění Vishnu, postavu krále v království Mlowopati. Jednou z výsad on je schopnost znát jazyk všech zvířat. Kromě toho je také nazýván jako potomek Arjuna, ústřední postava v příběhu Mahábháraty. Sdílel patihnya, Batik Madrim schopen provést Mlowopati bylo skvělé vyhrát některé důležité bitvy.

Rybaření Dharma je známý jako král, který moudře. On je také známý dokázal přemoci národ a jsou známé pro mít širokou paletu dědictví, jako je Kris Round Geni, Arrow Pasopati, a mnohem více.

Kromě hrobky krále Angling Dharma je zde také hrob knížete, Batik Madrim a jsou zde i velmi hluboké jeskyně je jeskynní Babička Pikulun Dračí král mistr Prabu rybaření Darma. Vedle hřbitova, tam jsou také lázeňský dům, který je ještě v keramatkan místní lidé.

Až dosud existence hrobky krále Angling Dharma je stále matoucí, protože pouze historii úst. Nějaká literatura říká, že Prabu rybaření Dharma se zastavil v Bojonegoro je v současné době prochází obdobím trestu a odsouzení do tetřeva.

On byl potrestán bohyně Uma a Dewi Ratih za porušení jeho vlastní slib, aby znovu oženit jako projev jeho lásky k bohyni Setyowati, který spáchal sebevraždu. Porušení slibu, když Uma a Dewi Ratih otestovat pevnost tohoto příslibu se zdá být babičku a krásné dívky připomínající bohyně Setyowati. Runtuhlahlah víra a král. Pak odsoudil podruhé obří krásnou dcerou a pták lidožravý jako tetřevů.

Na další cestu, dorazil do Wonosari, Bojonegoro a zbytek příběhu, který on měl vzít si Dewi Srenggono, Trusilo a Mayangkusuno a pak měl několik synů.

Král nikdy se vrátil k královské Mlowopati a jeho manželky a syna. Když to byla napadena Mlowopati Pancadnyono obří krále, s návratem krále Mlowopati, pak bitva je vyhrána, když Batik Madrim a jeho síly byly ohromen.

Nicméně, to není jisté, zda král usadil v Mlowopati až do konce života, nebo ne. Takže dodnes je ještě dlouhá debata o umístění hrobu krále Angling Dharmy.

Až dosud rybaření Král Dharmy hrobka ve městě Pati je hojně navštěvované poutníky. Kromě toho, že poutní místo, místo je také používán jako turisticky atraktivní místa, protože tam Nogorojo jaro a jaro Nogonini nedotčených.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
obat asam lambung di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar