Laman

Kamis, 23 Februari 2017

Kisah angling dharma versi bahasa estonia

Kisah angling dharma versi bahasa estonia


Jagelete Dharma on legend Jaava traditsioon, mida peetakse kehastus Vishnu, joonisel on kuningas Kuningriigi Mlowopati. Üks privileege ta on võimeline tundma keelt kõigil loomadel. Lisaks sellele nimetatakse ka järeltulija Arjuna, keskne tegelane lugu Mahabharata. Ta jagas patihnya, Batik Madrim teha Mlowopati tore võita mõned olulised lahingud.

Kalandus Dharma on tuntud kui kuningas, kes targalt. Ta on ka kuulus võiksid alistama rahvas ja on tuntud võttes mitmesuguseid reliikviat nagu Kris Round Geni Nool Pasopati ja palju muud.

Lisaks haud kuningas õngitsemine Dharma on ka haud Duke, Batik Madrim ja seal on ka väga sügav koobas on koobas Vanaema Pikulun Dragon King Master prabu õngitsemine Darma. Lisaks kalmistul, seal on ka saunas, mis on veel keramatkan kohalikega.

Seni olemasolu haud kuningas õngitsemine Dharma on veel segane, sest ainult ajalugu suhu. Mõned kirjanduse ütleb, et prabu õngitsemine Dharma oli peatunud Bojonegoro on praegu jooksul karistuse ja hukkamõistu sisse teder.

Teda karistati jumalanna Uma ja Dewi Ratih rikkumise oma lubadust mitte abielluda uuesti väljendus tema armastus jumalanna Setyowati kes sooritas enesetapu. Lubaduse rikkumine, kui Uma ja Dewi Ratih testida tugevust, et lubadus, paistes vanaema ja ilus tüdruk meenutav Jumalanna Setyowati. Runtuhlahlah usu ja kuningas. Siis ta mõistis teist korda hiiglasliku ilus tütar ja mees-söömine lind nagu teder.

Järgmisel reisi jõudis ta Wonosari, Bojonegoro ja ülejäänud lugu oli ta abielluda Dewi Srenggono, Trusilo ja Mayangkusuno ja siis oli mitu poega.

Kuningas ei naasnud kunagi royal Mlowopati ja tema abikaasa ja poeg. Kui see oli ründa Mlowopati Pancadnyono hiiglane kuningas koos Return of the King Mlowopati, siis lahing on võidetud, kuigi Batik Madrim ja tema väed olid ülekoormatud.

Siiski ei ole kindel, kas King elama Mlowopati kuni elu lõpuni või mitte. Nii tänaseni on veel pikk arutelu asukoha suhtes haud kuningas õngitsemine Dharma.

Seni õngitsemine Dharma King haud linna Pati on palju külastas palverändurid. Lisaks on koht palverännakuks, koht kasutatakse ka turismiobjektid, sest seal Nogorojo kevadel ja kevad Nogonini rikkumata.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
obat asam lambung di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar