Laman

Jumat, 24 Februari 2017

Kisah angling dharma versi bahasa slovakia

Kisah angling dharma versi bahasa slovakiaRybárčenie Dharma je legenda v jávske tradícia, ktorá je považovaná za stelesnenie Vishnu, postavu kráľa v kráľovstve Mlowopati. Jednou z výsad on je schopnosť poznať jazyk všetkých zvierat. Okrem toho je tiež nazývaný ako potomok Arjuna, ústredná postava v príbehu Mahábháraty. Zdieľal patihnya, Batik Madriu schopný vykonať Mlowopati bolo skvelé vyhrať niektoré dôležité bitky.

Rybárčenie Dharma je známy ako kráľ, ktorý múdro. On je tiež známy dokázal premôcť národ a sú známe pre mať širokú paletu dedičstva, ako je Kris Round Geni, Arrow Pasopati, a oveľa viac.

Okrem hrobky kráľa Angling Dharma je tu tiež hrob kniežaťa, Batik Madriu a sú tu aj veľmi hlboké jaskyne je jaskynný Babička Pikulun Dračí kráľ majster Prabu rybárčenie Darma. Vedľa cintorína, tam sú tiež kúpeľný dom, ktorý je ešte v keramatkan miestni ľudia.

Až doteraz existencie hrobky kráľa Angling Dharma je stále mätúce, pretože iba históriu úst. Nejaká literatúra hovorí, že Prabu rybárčenie Dharma sa zastavil v Bojonegoro je v súčasnej dobe prechádza obdobím trestu a odsúdenia do tetrova.

On bol potrestaný bohyne Uma a Dewi Ratih za porušenie jeho vlastný sľub, aby znovu oženiť ako prejav jeho lásky k bohyni Setyowati, ktorý spáchal samovraždu. Porušenie sľubu, keď Uma a Dewi Ratih otestovať pevnosť tohto prísľubu sa zdá byť babičku a krásne dievčatá pripomínajúce bohyne Setyowati. Runtuhlahlah viera a kráľ. Potom odsúdil druhýkrát obrie krásnu dcérou a vták belasý ako tetrovov.

Na ďalšiu cestu, dorazil do Wonosari, Bojonegoro a zvyšok príbehu, ktorý on mal vziať si Dewi Srenggono, Trusilo a Mayangkusuno a potom mal niekoľko synov.

Kráľ nikdy sa vrátil k kráľovskej Mlowopati a jeho manželky a syna. Keď to bola napadnutá Mlowopati Pancadnyono obrie kráľa, s návratom kráľa Mlowopati, potom bitka je vyhraná, keď Batik Madriu a jeho sily boli ohromený.

Avšak, to nie je isté, či kráľ usadil v Mlowopati až do konca života, alebo nie. Takže dodnes je ešte dlhá debata o umiestnení hrobu kráľa Angling Dharmy.

Až doteraz rybárčenie Kráľ Dharmy hrobka v meste Pati je hojne navštevované pútnikmi. Okrem toho, že pútnické miesto, miesto je tiež používaný ako turisticky atraktívne miesta, pretože tam Nogorojo jar a jar Nogonini nedotknutých.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
Obat asma di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar