Laman

Jumat, 17 Februari 2017

Kisah angling dharma versi bahasa latvia

Kisah angling dharma versi bahasa latvia


Makšķerēšana Dharma ir leģenda javiešu tradīcija, kas tiek uzskatīts par iemiesojums Višnu, skaitli ķēniņa valstībā Mlowopati. Viena no privilēģijām viņš ir spēja zināt valodu visiem dzīvniekiem. Turklāt, to sauc arī kā pēcnācējs Ardžunas, centrālā figūra stāsts par Mahābhārata. Viņš dalījās patihnya, Batikas Madrim iespēja veikt Mlowopati lieliski uzvarēt dažas svarīgas cīņas.

Makšķerēšana Dharma ir pazīstams kā karalis, kurš gudri. Viņš ir arī slavens varētu apspiestu tautu, un ir zināms, ka dažādas dzimtas īpašumā, piemēram, Kris Round Geni, Arrow Pasopati, un vēl daudz vairāk.

Papildus kapa karaļa Makšķerēšanas Dharmas ir arī kaps no hercoga, Batikas Madrim un tur ir arī ļoti dziļa ala ir ala Vecmāmiņa Pikulun Dragon King Master Prabu Makšķerēšana Darma. Bez kapsētas, ir arī pirts, kas joprojām ir keramatkan vietējie iedzīvotāji.

Līdz šim pastāvēšana kaps karaļa Makšķerēšanas Dharmas joprojām jauc jo tikai vēstures mutē. Daži literatūra saka, ka, Prabu makšķerēšana Dharmas bija apstājies Bojonegoro šobrīd piedzīvo periodu sodu un nosodījumu apvienošana rubeņi.

Viņš tika sodīts ar dieviete Uma un Dewi ratih par to pārkāpšanu savu solījumu nav precēties vēlreiz, kā izteikt savu mīlestību uz dieviete Setyowati kurš izdarījis pašnāvību. Pārkāpums solījumu kad Uma un Dewi Ratih pārbaudīt tvirtumu šo solījumu, ko parādās būt vecmāmiņu un skaista meitene atgādina dieviete Setyowati. Runtuhlahlah ticība un karalis. Tad viņš nosodīja otro reizi ar milzu skaistu meitu un cilvēku ēšanas putns kā rubeņi.

Uz nākamo braucienu, viņš ieradās Wonosari, Bojonegoro un pārējo stāstu viņš bija precēties Dewi Srenggono, Trusilo un Mayangkusuno un pēc tam bija vairāki dēli.

Karalis nekad atgriezās karaļa Mlowopati un viņa sievu un dēlu. Kad tas tika uzbruka Mlowopati Pancadnyono milzu karalis, ar atgriešanos King Mlowopati, tad cīņa ir uzvarējis, lai gan Batikas Madrim un tās bruņotie spēki bija satriekti.

Tomēr nav skaidrs, vai King apmetās Mlowopati līdz beigām dzīvi vai nē. Tātad līdz šim vēl tāls diskusijas par atrašanās vietu kapa karaļa Makšķerēšanas Dharmas.

Līdz šim makšķerēšanu Dharma Ķēniņa kaps pilsētas Pati ir daudz apmeklē svētceļnieki. Bez tam ir vieta svētceļojumu, vieta tiek izmantota arī kā tūrisma objektiem, jo ​​tur Nogorojo pavasarī un pavasara Nogonini nebojātu.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
Obat asma di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar